Hakkımızda

kartvizit Yılmaz Elektrik
Hakkımızda

Yılmaz Elektrik firması olarak 2012 yılından beri yeni teknolojileri devamlı olarak takip etmekte, teknik ekipman yeterliliğimizi de devamlı olarak arttırarak sanayi kuruluşları, işletmeler ve evler de dahil olmak üzere her türlü elektrik işlerine yönelik talebinize çözüm olmak için faaliyet göstermekteyiz.

Elektrik alanında eğitimli teknisyen ve ustalarımızla sunmuş olduğumuz Ankara elektrikçi hizmetlerinden evinizdeki elektrik arızalarından güvenli ve hızlı bir şekilde kurtulmak için yararlanabileceğiniz gibi, iş yerinizde gerçekleşen ihtiyaçlara da bir telefon ile uzman çözümlemelerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara elektrik hizmetlerimiz dahilinde pano tesisatı, elektrik sigortası, kablo ve bütün diğer elektrik ve devre elemanlarında gerçekleşen arızalara hızlı çözüm sunmaktayız.

Avize ve diğer aydınlatma ünitelerin montajında, diafon tamirine ve tavan pervanesi, tavan perdesi arızalarına dair çözüm sunuyoruz.

Elektrik arızalarını en hızlı şekilde gidermek için haftanın her günü hizmet veriyoruz.

Yıllardır elektrik sektöründe faaliyet göstermenin getirdiği tecrübeyle her ölçekten işletmenin elektrik ihtiyaçlarına akılcı ve uzun vadeli çözümler geliştirerek projelendirme aşamasından kurulumun tamamlanmasına kadar iş yerlerinin tüm elektrik işlerini garantili hizmetler ile karşılayabilecek şekilde hizmet sunuyoruz.

Acil elektrikçi hizmetlerimizden Ankara’nın tüm ilçelerinde yalnızca tek bir telefon aramasıyla faydalanabilirsiniz.

Elektrik panosu tesisatı, yüksek veya alçak gerilim sistemleri, kesintisiz elektrik sistemleri, iç tesisat yenileme ve tamiri, aydınlatma ünitesi montajı, avize montajı ve daha birçok elektrik alanında 7/24 teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Elektrik hizmetlerimizi kesintisiz devam ettirmek için en yeni teknolojiyle üretilmiş teknik ekipmanlar ve sistemlerle, profesyonel elektrik teknisyenleri ve ustaları ile birlikte sunmuş olduğumuz Ankara elektrikçi hizmetlerimizden hemen yararlanmak ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha kapsamlı bilgi almak için haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz.

Elektrik arıza tespit ve arızaların giderilmesine yönelik hizmetlerimizle birlikte çeşitli montaj gerektiren hizmetlerimizden Ankara’nın bütün ilçelerinden faydalanabilirsiniz.

Deneyimli personel ekibimizle birlikte elektrik arızalarınızı en hızlı şekilde gidermek ve kaliteli işçilik sunarak uzun yıllar kullanımını sağlamak görevimizdir.

Sunduğumuz bütün hizmetlerde kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetinin her zaman en üst seviyede olmasını sağlıyor ve öncelikli hedefimiz haline getiriyoruz.

Firma Olarak Müşteri Memnuniyeti Esas Alınarak hizmetlerimize Devam edeceğiz.

- Müşteri Yorumları -

Google Maps Üzerinden Müşterilerimizden Gelenler